BRYŁA GRANITOWA SZARA 30-60

9,00 zł
Brutto

BRYŁA - GRANITOWA szara

cena za worek 20 kg 

bryła GRANITOWA szara   – bryła kamienia łupana z szarej kostki granitowej - drobnoziarnistej . W kolorach jasnoszarych z nalotami czarnych kropek.

Idealnie nadaje się do dekoracji w ogrodach jako wykończenie dekoracji. Świetnie prezentuje się wszelkiego rodzaju gabionach i ogrodzeniach.  

Bryła jest całkowicie neutralna i nie wchodzi w żadną reakcję z roślinami.

Podana cena jest za worek, w którym jest spakowane 20 kg kamienia.

Ilość

Piękno zaklęte w kamieniu.

Ogród – miejsce naszego odpoczynku i relaksacji ale również przestrzeń, którą aranżujemy „ po swojemu” tak aby czuć się w niej dobrze.

Poza roślinami, które posiadamy w ogrodach warto również postawić na akcent w postaci pięknego kamienia.

 Kamień jest jednym z  najtrwalszy produktów do dekoracji ogrodu. Unikalny i nie powtarzalny a zarazem naturalny nie mający żadnego wpływu na środowisko. Nie wchodzi w reakcję z roślinnością i glebą.

Dzięki różnorodności w kolorach, frakcjach jak i rodzaju kamienia możemy w sposób delikatny i subtelny podkreślić piękne kwiaty jak i krzewy, które mamy w ogrodzie.

Na naszych aukcjach dostaną Państwo wszystkie możliwe kolory kamienia od białego po czarne.

Posiadamy w ofercie : otoczaki, grysy, żwiry, łupki, głazy, bryły a nawet monolity czy dekoracyjne szkło ogrodowe.

 

Zalety posiadania kamienia w ogrodzie :

1.    Cena kamienia jest umiarkowana w porównaniu z płytami czy innymi kostkami brukowymi, do których ułożenia niejednokrotnie potrzebujemy dodatkowych podsypek jak i również specjalisty, który odpowiednio nam ją ułoży.

2.    Do niskiej ceny dodaj jeszcze wyjątkowo wysoką wydajność. Drobny grys może mieć nawet zużycie w granicach 14m2 z tony.

3.    Grys jest idealnym rozwiązaniem do ogrodów japońskich! Możesz za jego pomocą stworzyć mieszane rabaty o różnych kolorach. Należy pamiętać aby efekt był lepszy to należy wybrać grys o tej samej wielkości.

4.    Grys podobnie jak otoczaki czy łupki to nadal kamień. Nie ma obawy, że wywieje go wiatr oraz nie degraduje się, dzięki czemu nie ma obawy, że trzeba go dosypywać.

5.    Kamień również nie degraduje się i jest niemal neutralny dla środowiska. Dzięki temu nie ma obaw o wylęgarnie much i komarów tak jak w korze drzewnej.

6.    Kamień ułożony pod roślinami dodatkowo zabezpieczenia przed nadmiernym wysuszeniem w czasie upałów co daje nam dodatkową korzyść nie trzeba tak często podlewać roślin.

Specyficzne kody