GRYS bursztynowy GIALLO SIENA 16/22

32,00 zł
Brutto

GRYS bursztynowy GIALLO SIENA - frakcja 16/22

worki - 20 kg 

Grys GIALLO SIENA – drobny łamany kamień we frakcji 16/22. Jest to kamień włoskiego pochodzenia. 

Cechuje ją bursztynowy kolor, który jest biały z różnego odcieniami beżu i brązu. 

Świetnie nadaje się do dekoracji w ogrodach w celu zabezpieczenia ścieżek przed wydeptaniem oraz pomaga w zahamowaniu rozrostu chwastów. Pięknie prezentuje się w rabatach i w donicach.

Grys "Giallo Siena" powstał z naturalnego kamienia tym samym jest całkowicie neutralny i nie wchodzi w żadną reakcję z roślinami, a tym samym świetnie je zabezpiecza przed wysuszeniem. 

Grys jest bardzo wydajny z 1 tony przy założeniu 5 cm warstwie wystarczy do dekoracji 10m2. 

Podana cena dotyczy 1 szt worka kamienia - 20 kg 

Ilość

Piękno zaklęte w kamieniu.

Ogród – miejsce naszego odpoczynku i relaksacji ale również przestrzeń, którą aranżujemy „ po swojemu” tak aby czuć się w niej dobrze.

Poza roślinami, które posiadamy w ogrodach warto również postawić na akcent w postaci pięknego kamienia.

 Kamień jest jednym z  najtrwalszy produktów do dekoracji ogrodu. Unikalny i nie powtarzalny a zarazem naturalny nie mający żadnego wpływu na środowisko. Nie wchodzi w reakcję z roślinnością i glebą.

Dzięki różnorodności w kolorach, frakcjach jak i rodzaju kamienia możemy w sposób delikatny i subtelny podkreślić piękne kwiaty jak i krzewy, które mamy w ogrodzie.

Na naszych aukcjach dostaną Państwo wszystkie możliwe kolory kamienia od białego po czarne.

Posiadamy w ofercie : otoczaki, grysy, żwiry, łupki, głazy, bryły a nawet monolity czy dekoracyjne szkło ogrodowe.

 

Zalety posiadania kamienia w ogrodzie :

1.    Cena kamienia jest umiarkowana w porównaniu z płytami czy innymi kostkami brukowymi, do których ułożenia niejednokrotnie potrzebujemy dodatkowych podsypek jak i również specjalisty, który odpowiednio nam ją ułoży.

2.    Do niskiej ceny dodaj jeszcze wyjątkowo wysoką wydajność. Drobny grys może mieć nawet zużycie w granicach 14m2 z tony.

3.    Grys jest idealnym rozwiązaniem do ogrodów japońskich! Możesz za jego pomocą stworzyć mieszane rabaty o różnych kolorach. Należy pamiętać aby efekt był lepszy to należy wybrać grys o tej samej wielkości.

4.    Grys podobnie jak otoczaki czy łupki to nadal kamień. Nie ma obawy, że wywieje go wiatr oraz nie degraduje się, dzięki czemu nie ma obawy, że trzeba go dosypywać.

5.    Kamień również nie degraduje się i jest niemal neutralny dla środowiska. Dzięki temu nie ma obaw o wylęgarnie much i komarów tak jak w korze drzewnej.

6.    Kamień ułożony pod roślinami dodatkowo zabezpieczenia przed nadmiernym wysuszeniem w czasie upałów co daje nam dodatkową korzyść nie trzeba tak często podlewać roślin.

Specyficzne kody